Jsme skupinou lukostřelců a nadšenců tradiční lukostřelby a jak název napovídá, jsme z Tišnova a jeho blízkého okolí. Věnujeme se zejména 3D lukostřelbě a jejímu rozvoji na Tišnovsku. Provozujeme veřejnou Lukostřelnici & 3D parkur v Tišnově, organizujeme lukostřelecké soutěže a setkání, nabízíme lukostřelecký program pro skupiny od školních dětí až po firemní teambuildingy.

Odyssea Tišnov je spolek, se kterým to všechno začalo. Byl založen již v roce 2001, nicméně od roku 2014 se pod taktovkou Václava „Montyho“ Kappela stala lukostřelba jeho stěžejním programem. Právě lukostřelba začala na Tišnovsku od té doby růst a vzkvétat a získávát konkrétní obrysy v podobě organizování prvních setkání nadšenců pro tradiční lukostřelbu, propagačních akcí a osvěty tohoto krásného sportu v širší veřejnosti.


CO DĚLÁME

  • Provozujeme a spravujeme Lukostřelnici & 3D parkur v Tišnově – veřejné, všem dosupné a bezpečné sportoviště pro všehny zájemce o tradiční lukostřelbu.
  • Pořádáme 3D lukostřelecké závody pod hlavičkou národních lukostřeleckých organizací Česká 3D lukostřelba a Český lukostřelecký svaz, či v rámci soutěžní série Moravský zemský pohár.
  • Organizujeme akce pro veřejnost, individuální tréninky, nabízíme lukostřlelecký program pro teambuildingy a jiné skupinové akce. Jsme také k dispozici i ostatním spolkům a organizacím, jako jsou školy, DDM, apod. Pro více informací nás kontaktujte.
  • Na Tišnovsku rozšiřujeme povědomí o lukostřelbě, přesněji o instinktivní a 3D lukostřelbě. Seznamujeme veřejnost s lukostřelbou jako se sportem, ve kterém můžete trénovat, pilovat formu a snažit se o výsledky, ale především jako s relaxační aktivitou vhodnou pro všechny věkové skupiny od předškoláků až po seniory, a to bez ohledu na fyzické schopnosti jedince.

PODPOŘTE NÁS, PŘIDEJTE SE!

Uvítáme jakoukoli podporu. Můžete se stát našimi členy, sponzorovat naše projekty nebo nám třeba doporučit lokalitu pro náš budoucí 3D park (viz naše cíle výše). Budeme však vděční i za to, když o nás dáte jen vědět svému okolí. 🙂

A pokud byste sami rádi dostávali pozvánky na naše akce, zde se můžete přihlásti k odběru.

Činnost spolku Odyssea Tišnov je taktéž realizována za finanční podpory města Tišnova.


RADA SPOLKU

Václav Kappel, předseda | Tomáš Borek, člen rady | Jiří Holub, člen rady


KONTAKT

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat ZDE! 🙂