Oddíl je určen všem, kteří se chtějí naučit střílet z luku. 🏹 💚

Pod křídly Sokola se sdružují všichni naši lukostřelci. Společně pořádáme pravidelné oddílové tréninky pro děti i dospělé. Od jara do podzimu trénujeme venku na Lukostřelnici, v zimně pak v hale SSK Tišnov (u Sokolovny). Organizujeme společná setkání a účastníme se lukostřeleckých závodů po celé České republice.

CO VÁS ČEKÁ?

Jsme otevřenou skupinou malých i velkých. Vaše předchozí zkušenosti nejsou potřeba, Váš věk a fyzické předpoklady nejsou pro lukostřelbu omezujícím faktorem. Lukostřelba je velice adaptivní činnost a každému ji lze přizpůsobit podle jeho fyzických možností. V rámci pravidelných tréninků se vám budou věnovat proškolení trenéři, kteří vás dovedou ke zdravé a udržitelné technice výstřelu, a je-li to vaše ambice, také k vynikajícím výsledkům.

POZOR! 3D lukostřelba může být značně návyková a snadno se Vám může stát, že jí propadnete i s celou rodinou. 🙂

JAK ZAČÍT?

Nejjednodušší je nás kontaktovat a my už se s Vámi domluvíme kdy a kde se k nám můžete připojit. Zpravidla začínáme na jednom z našich pravidelných tréninků.

Na prvních trénincích žádné vlastní vybavení nepotřebujete, vše vám zapůjčíme. Nejprve si vše vyzkoušíte, získáte základní povědomí o lukostřelecké technice a zjistíte co a jak vám vyhovuje. Poté Vám můžeme dát doporučení na to, jaké vybavení si pořídit.

FB SKUPINA LUKOSTŘELCI TIŠNOV

Pro komunikaci mezi členy používáme uzavřenou skupinu na FB. Najdete zde řadu informací o aktuálním dění v oddíle, odkazy, apod. Domlouváme si zde společná setkání, či organizujeme společné cesty na závody.

TRÉNINKY

Pravidelné tréninky probíhají každou neděli:

  • 16:45 – 18:00 – děti
  • 18:00 – 19:00 – dospělí

Od jara do podzimu trénujeme na naší Lukostřelnici u Letního kina, v zimě pak v hale SSK Tišnov (u Sokolovny).

Pokud chcete trénovat sami a nemáte ještě své vybavení, můžete využít PŮJČOVNY VYBAVENÍ na naší Lukostřelnici.

SOUTĚŽE

Pravidelně se účastníme různých lukostřeleckých akcí a závodů ve 3D lukostřelbě, které nás jednoduše baví nejvíc. Účast na soutěžích není povinná, nicméně je to skvělá příležitost potkat se s vynikajícími lukostřelci, nasbírat zkušenosti, projít si s lukem a šípem nádherné lokace nebo se potkávat s podobně smýšlejícími a lukostřelbou „praštěnými“ lidmy s celé České republiky. 💚

NAŠI TRENÉŘI

Václav „Monty“ Kappel – trenér ll. třídy | KONTAKT
Pavel Trs – trenér III. třídy
Libor Ivánek – trenér III. třídy
Richard Janík – trenér III. třídy
Jiří Rous – trenér III. třídy
Martin Hromčík – trenér III. třídy
Jiří Holub – trenér III. třídy
Anna Janíková – instruktorka lukostřelby
Ivan Buchta – instruktor lukostřelby


ZAJÍMAVOSTI