Naše veřejná lukostřelnice je otevřená všem zájemcům o lukostřelbu a je přístupná celoročně. Nabízí vynikající zázemí pro začínající i pokročilé lukostřelce. Je ideálním místem pro Váš první lukostřelecký zážitek, ale i pro pravidelný lukostřelecký dril na rovince i v terénu.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

Lukostřelnice se nachází v areálu Letního kina v Tišnově, na adrese Hornická 1725, 66603 Tišnov (MAPA). Kromě kina a naší Lukostřelnice zde naleznete také hospůdku, či dětské hřiště. V létě se zde konají různé veřejné kulturní akce.

Parkování je možné u cesty před vstupem do areálu na ulici Hornická, kde najdete dostatek parkovacích míst.

Lukostřelnice je otevřená široké veřejnosti od roku 2018, a to všem zájemcům starším 15 let. Mladší mohou Lukostřelnici využívat pouze v doprovodu dospělé osoby.

Lukostřelnice je v provozu celoročně a využívat ji můžete každý den od svítání do soumraku. Přístup může být omezen v případě rezervovaného programu nebo klubového tréninku.
Pro více info sledujte náš kalendář.

PŮJČOVNA VYBAVENÍ je na Lukostřelnici k dispozici pro všechny zájemce, a to každý čtvrtek od jara do podzimu.

Lukostřelnice je rozdělena na dvě samostatné části:
Rozstřeliště & 3D parkur.


PODMÍNKY

Každý návštěvník Lukostřelnice je povinen se seznámit s provozním řádem a po celou dobu užívání i pobytu na Lukostřelnici se jím řídit. Je to pro Vaši bezpečnost a bezpečnost na Lukostřelnici. Provozní řád platí i pro nestřílející doprovod.

Užívání 3D parkuru i rozstřeliště je zpoplatněno.

Provozní řád, ceník a všechny potřebné informace jsou také součástí naší informační tabule přímo na Lukostřelnici.


ROZSTŘELIŠTĚ

Naše rozstřeliště nabízí dostatečný prostor pro individuální i skupinový trénink, či důkladné rozcvičení před i po návštěvě parkuru. K dispozice jsou zde malé lavičky i prostor k odložení, resp. pověšení vašeho vybavení. Rozstřeliště disponuje celkem 8 terčovnicemi a střelba na ně je možná až ze vzdálonsti 35m. Přímo za terčovnicemi se zvedá svah, nemusíte mít tedy obavu, že ztratíte šíp. 🙂

Styčným místem rozstřeliště je pak hlavní informační tabule, na které najde veškeré potřebné informace a pravidla k užívání naší Lukostřelnice a také kasičku, pokud se rozhodnete platit v hotovosti. Na rozstřelišti také najdete mapu 3D parkuru.

Pravidla specifická pro rozstřeliště jsou součástí Provozního řádu Lukostřelnice.


3D PARKUR

Atraktivnější částí naší Lukostřelnice je oplocený 3D parkur s 18 střeleckými položkami rozmístěnými v přilehlých roklinkách. Na parkur se vstupuje brankou z okraje rozstřeliště, která je uzamčena kódovým zámkem. Okruh je jednosměrný, vedený členitým terénem po zpevněných pěsinkách a schůdcích. Cesta je značena šipkami a jednotlivé střelecké pozice jsou značeny modrými a bílými kolíky.

Každý návštěník 3D parkuru se musí před vstupem mimo jiné seznámit se specifickými pravidly pro 3D parkur, která jsou součástí Provozního řádu Lukostřelnice.

Pokud se k nám na 3D parkur chystáte poprvé, doporučujeme zhlédnout mapu 3D parkuru, na které jsou vyznačeny všechny střelecké položky, směr postupu a směr střelby. Kliknutím na mapu ji zvětšíte.


PŘEDSTAVENÍ NAŠÍ LUKOSTŘELNICE 🧡💛💚